Ostatnio dodane aktualności

Historyczna wygrana naszych Badmintonistów w derbach Ekstraklasy z AZS AGH Kraków!!!

Derby dla nas! W sobotę zawodnicy naszej drużyny ekstraklasowej przystąpili do walki o kolejne punkty w 3 rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski. Nasi zawodnicy walczyli ze zmiennym szczęściem. Po wygranej z Kędzierzynem 4:3 przyszła porażka z gospodarzem Legią Warszawa. Na zakończenie … czytaj więcej

Niestety, ale pierwsza porażka w 2. Lidze Kobiet stała się faktem.

Ulegamy po zaciętym meczu 80:77 zespołowi UKS 4 Ursus Warszawa Na otarcie łez zobaczcie, jak prezentują się nasze zawodniczki w nowych strojach! 🔥 🏀 Matras (kpt) 14pkt 🏀 Witkowska 0pkt 🏀 Kudelska 23pkt 🏀 Ozga 2pkt 🏀 Owczarek 10pkt 🏀 Wintrowicz 0pkt 🏀 Kowalska 2pkt 🏀 Pawłowska 2pkt 🏀 Dżochowska … czytaj więcej

Angela Ćwil z 2 złotymi medalami!

🏊‍♀️Angela Ćwil zdobyła dzisiaj dwa złote medale na Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, które odbywają się na obiekcie Centrum Sportu i Rekreacji UW! 🥇Złoto na 50m stylem grzbietowym 🥇Złoto na 50m stylem motylkowym Brawo!!

Kolejna wygrana AZS MUKS UMED Łódź!

Tym razem AZS MUKS UMED Łódź pokonuje UKS Basket Aleksandrów Łódzki 87:56 i z bilansem 7:0 melduje się na pierwszym miejscu w tabeli 2. Ligi Koszykówki Kobiet 🔥 🏀 Matras (kpt) 17pkt 🏀 Stępień 16pkt 🏀 Kowalska 2pkt 🏀 Pawłowska 5pkt 🏀 Dżochowska 8pkt 🏀 Rzeźnik 14pkt … czytaj więcej

Kolejny wygrany mecz w 2 lidze za nami!

Nasze zawodniczki w pięknym stylu pokonały MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 79:51! Tym samym jako jedyne zachowały czyste konto  🏀🏀🏀🏀🏀🏀 Dla UMEDu punktowały dzisiaj: ⛹️‍♀️17 pkt Kudelska ⛹️‍♀️15 pkt Gzinka ⛹️‍♀️12 pkt Stępień ⛹️‍♀️11 pkt Matras ⛹️‍♀️9 pkt Ozga ⛹️‍♀️6 … czytaj więcej

Dominacja w derbach Łodzi!

Nasze dziewczyny w pieknym stylu udowodniły kto rządzi w Łodzi  MUKS AZS UMED Łódź 82:43 UKS Szkoła Gortata Łódź Witkowska 5pkt Kudelska 18pkt Stępień (kpt) 18pkt Kowalska 3pkt Wybraniec 8pkt Pawłowska 0pkt Rzeźnik 13pkt Wintrowicz 2pkt Owczarek 15pkt Trener: Piotr … czytaj więcej

Kolejna wygrana koszykarek!

Tak prezentuje się drużyna która w ligowych pojedynkach ma bilans 4:0! MUKS AZS UMED Łódź 85-36 Kanokajaki Basket 51 Lublin Dziewczyny zdecydowanie nie zwalniają tempa, więc zapraszamy wszystkich na kolejny mecz. Wielkie Derby 3 listopada o 12:00 z drużyną UKS … czytaj więcej

Pierwszy turniej e-sportowy za nami!

16 osób zmierzyło się w walce o tytuł mistrza FIFA19 na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Po zaciętej walce i niesamowitych emocjach wyłoniliśmy najlepszych: 🥇1. miejsce – Dominik Grygiel (Manchester City) 🥈2. miejsce – Jakub Kocik (Manchester United) 🥉3. miejsce – … czytaj więcej

Kolejny puchar dla naszej uczelni!

Mistrzostwa Polski Uczelni Medycznych również padły naszym łupem, a nasi przedstawiciele mieli okazję odebrać kolejny pokaźny puchar do naszej kolekcji 

Gala Sportu Akademickiego w Katowicach.

Nasz Uniwersytet nie ma sobie równych w sporcie akademickim! 🏆 Już po raz dziesiąty zostaliśmy najlepszą uczelnią medyczną klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski! Właśnie mieliśmy przyjemność odebrać nagrodę na Gali Sportu w Katowicach.