KU AZS UMED Łódź znów najlepszy!

Dnia 4 grudnia 2015 podczas Łódzkiej Gali Sportu Akademickiego podsumowującej osiągi sportowe w roku akademickim 2014/2015 mieliśmy ogromną przyjemność otrzymać wyróżnienia:

1 Miejsce w AMP wśród uczelni medycznych

3 Miejsce w Akademickich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego.

Ponadto indywidualne wyróżnienie otrzymał nasz zawodnik, student III roku Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Miłosz Borowski, złoty medalista AMP w biegach przełajowych.

Wszystkim zawodnikom, trenerom, władzom uczelni oraz kibicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogrom wysiłku i zaangażowania. Dzięki Wam PO RAZ KOLEJNY jesteśmy najbardziej usportowioną uczelnią medyczną w Polsce!!!

Na zdjęciu od lewej:

Michał Chęciński (V-ce Prezes KU AZS UMED Łódź), Katarzyna Róźniata (Sekretarz AZS UMED Łódź) oraz Miłosz Borowski (medalista AMP w biegach przełajowych)