IV UMED Streetball – podsumowanie turnieju.

Po rocznej przerwie na parkiet hali sportowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi powrócił turniej koszykówki ulicznej UMED Streetball. W niedzielę 27 maja odbyła się jego czwarta edycja pt. „IV UMED Streetball- Reaktywacja!„. Jak widać było po znakomitej frekwencji zawodników i kibiców, imprezy pod szyldem UMED Streetball nadal cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W imprezie udział wzięło  prawie 120 zawodników – 24 drużyny męskie w kategorii OPEN i 4 drużyny żeńskie w kategorii MIX. Ponadto uczestnicy turnieju mieli możliwość spróbowania swoich sił w konkursach indywidualnych rzutów za 3 punkty oraz „skills challange”. Wartościowe nagrody zwycięzcom turnieju wręczył Prezes KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Bartosz Fryń.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce partnerów turnieju: Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ŁZKosz – Łódzki Związek Koszykówki, MOSiR Łódź, BASKETPLANET.pl – Profesjonalny sklep koszykarski, MARGARITA.pl – Producent skarpet, Studenckie Koło Medycyny Ratunkowej i Medycyny Katastrof Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy za udział w turnieju. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom (poniżej prezentujemy wyniki).

Kategoria MIX:
1. Mam Trójkę (Ratajczak M, Dzierbicka K, Sierakowska K)
2. Potrzymaj mi piwo i patrz (Baraniec A, Pietrzak K, Wintrowicz A)
3. The Heat (Sekinat, Jola, Bundu, Nadia)

Kategoria OPEN:
1. Lajtowi w obronie (Borowski J, Kacprzak P, Orłowski J, Wall P)
2. Krzywe Ekspresy (Świt A, Frątczak B, Szmidt M, Aleksander Fabiszewski)
3. Hutnik Warsaw (Pstrokoński R, Jasiński P, Stryjecki Ł, Łapiński P)

Konkurs rzutów za 3 punkty:
1. Jasiński Patryk (Hutnik Warsaw)
2. Bhagchandani Prateek (Umed Bullets)
3. Frątczak Bartek (Krzywe Ekspresy)

W konkursie „skills challange” zwyciężył Jóźwiak Michał (BBO).

IV UMED Streetball from UMed Streetball on Vimeo.

Fotogaleria: https://www.facebook.com/pg/umed.streetball/photos/?tab=album&album_id=1062336070596216