Kurs na patent sternika motorowodnego.

Zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanym przez nas kursie na patent sternika motorowodnego! Jest to niesamowita okazja, aby przed nadchodzącym sezonem zyskać nowe uprawnienia, które pozwolą Wam czerpać jeszcze więcej przyjemności z letnich  wypadów na „żagle”. Równie niesamowita jest też cena (590 zł !), którą proponujemy studentom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy tak profesjonalnej kadrze szkoleniowej oraz warunkach jakie zapewniamy. Normalna cena dla osób nie studiujących na UMEDzie to 1050 zł.

Zapisy startują od poniedziałku 25. kwietnia 2016r. pod adresem patenty.azs@gmail.com

W treści wiadomości należy zawrzeć następujące dane: imię, nazwisko, datę urodzenia, rok i kierunek studiów oraz numer indeksu.

Poniżej przedstawiamy szczegóły kursu:

Uprawnienia, które uzyskacie:

• Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych
  • Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Data i miejsce kursu:

• Część I – zajęcia teoretyczne
  1. maja 14.00- 20.00  w sali 213 na Wydziale Farmaceutycznym przy ul. Muszyńskiego 1
  2. maja 9.00- 15.00 w sali 01.18 w Centrum Dydaktycznym na ul. Pomorskiej 251
  • Część II – zajęcia praktyczne 14. maja 9.00- 18.00

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowo- Żeglarski „Rafa” na Jeziorsku

• Część III – egzamin na patent sternika motorowodnego 15. Maja

Miejsce: Ośrodku Wypoczynkowo-Żeglarskim „Rafa” na Jeziorsku

Informacje dodatkowe:

• Ilość miejsc: 16
  • Zakwaterowanie: 8- osobowe domki typu STUDENT w Ośrodku Wypoczynkowo- Żeglarskim „RAFA” od 13. maja g. 12.00 do 15. maja g. 10.00
  • Cena: 590 zł – zawiera koszty szkolenia, egzaminu oraz zakwaterowania.
  • DOJAZD we własnym zakresie

Zapraszamy !