Pobiegli charytatywnie!

To nie prima aprilis – 1 kwietnia 2017 roku odbył się I Charytatywny Bieg UMEDu, w którym wystartowało 113 uczestników, reprezentantów 3 kategorii: Studenci/Doktoranci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Pracownicy Uczelni, a także Studenci, Doktoranci i Pracownicy innych Uczelni oraz osoby spoza środowiska akademickiego. Dla Uczestników organizatorzy, czyli AZS UMED, przygotowali w łódzkim Lesie Łagiewnickim przepiękną, trailową trasę, o wyjątkowej długości 6,5 km.

Uczestnikom biegu przyświecał szczytny cel. Wpisowe za bieg w całości zostanie przekazane dla podopiecznych Domu Małego Dziecka w Łodzi, a udało się zebrać aż 3142,5 zł ! Dziękujemy!

Nagrodami głównymi było 20 pakietów startowych na bieg Wings for Life World Run w Poznaniu, który odbędzie się 07.05.2017r. Wręczono je 20 studentom i doktorantom Uniwersytetu, którzy uzyskali najlepsze czasy i wyrazili chęć wzięcia udziału w wydarzeniu zaznaczając to w formularzu zgłoszeniowym.

Na zakończenie tego wspaniałego dnia animatorzy AZS zadbali o iście zwycięską atmosferę na ognisku z kiełbaskami i tańcami.

Organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Biuro Obsługi Studiów, Biuro Rektora, Biuro Promocji, Samorząd Studentów naszej uczelni, a także niezawodni sponsorzy i darczyńcy: Polska Woda, Mikołaj Zacharow, trucht.com, Time4S Radosław Sekieta, Prodjs.

To wyjątkowe wydarzenie było dziełem wielu ludzi dobrej woli! Liczymy, że ta impreza na stałe zagości w naszym kalendarzu.

WYNIKI – Klasyfikacja generalna
WYNIKI – Poszczególne klasyfikacje i drużyna UMEDu