Reprezentacja Polski w Skokach Narciarskich w DynamoLab

W dniach 09.07 – 10.07 w Uczelnianym Laboratorium Ruchu i Wydolności Fizycznej Człowieka „DynamoLab” Uniwersytetu Medycznego w Łodzi kierowanym przez dr n. med. Gianluca Padula przebadana została Reprezentacja Polski w Skokach Narciarskich. Współtwórcą projektu jest student Studenckiego Koła Naukowego „DynamoLab”, przedstawiciel firmy Berdax, Jakub Szostak. Badania z zakresu analizy ruchu przeprowadzone przez dr n. med. Karolinę Kopacz oraz dr n. med. Magdalenę Fronczek – Wojciechowską miały na celu poprawę funkcjonalności strojów sportowych. Mamy nadzieję, że szycie strojów uwzględniających zdolności osobnicze, za chwilę stanie się faktem.

od lewej: zawodnik Krzysztof Miętus, zawodnik Jakub Wolny, zawodnik Krzysztof Biegun, dr n. med. Magdalena Fronczek – Wojciechowska, dr n. med. Gianluca Padula, dr n. med. Karolina Kopacz, trener Maciej Maciusiak, trener Wojciech Topór

od lewej: trener Wojciech Topór, zawodnik Bartłomiej Kłusek, zawodnik Stefan Hula, dr n. med. Karolina Kopacz, dr n. med. Gianluca Padula, dr n. med. Magdalena Fronczek – Wojciechowska, zawodnik Aleksander Zniszczoł, trener Maciej Maciusiak, Jakub Szostak –  SKN DynamoLab, firma Berdax

Krzysztof Biegun w DynamoLab

od lewej: dr n. med. Magdalena Fronczek – Wojciechowska, zawodnik Krzysztof Miętus, dr n. med. Karolina Kopacz