SUNEVENT 2014 CHORWACJA – wspomnień słów kilka :)

Wyjazd do Chorwacji zorganizowany przez biuro podróży ABC-holiday w terminie 13.09-22.09.2014 okazał się być niezapomnianą wakacyjną przygodą dla uczestniczących w nim studentów uczelni wyższych. Moc wrażeń zaserwowanych w ciągu dziesięciu dni pobytu w ośrodku FERIENANLAGE UMAG w rejonie Istria całkowicie spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na terenie kompleksu apartamentów położonych nad wpadającą do morza zatoką znajdował się odkryty basen z przylegającym do niego barem oraz restauracją z patio, teren całego ośrodka przecinały liczne ścieżki spacerowe doprowadzające do boisk siatkówki plażowej, kortów tenisa ziemnego oraz stołowego, pola do mini golfa, kręgielni, wypożyczalni rowerów oraz punktu organizacji różnorodnych sportów wodnych. Za niektóre z atrakcji należało uiścić niewielką opłatę, jednak zabawa całkowicie rekompensowała poniesione koszty. Ponadto uczestnicy mogli skorzystać z wycieczek fakultatywnych oferowanych przez organizatora: Skarby Istrii- wycieczka do Puli i Rovinji, całodniowa wycieczka do Wenecji a także włączone w cenę wyjazdu zwiedzanie Wiednia w drodze powrotnej do Polski a dodatkową alternatywą dla aktywnych były lekcje windsurfingu odbywające się w zatoce ośrodka pod okiem wykwalifikowanego instruktora (również za niewielką opłatą). Nic również nie stało na przeszkodzie by udać się na wycieczkę na własną rękę do pobliskiego, magicznego miasteczka Umag, do którego w regularnych odstępach czasowych kursowała kolejka.
Dla miłośników zabawy do białego rana wyjazd okazał się znakomitą szansą na zapoznanie się z chorwackimi smakami nocnych szaleństw przy dźwiękach klubowej muzyki. Z opaską upoważniającą do wstępu na imprezy i eventy uczestnicy wyjazdu mogli korzystać ze zniżek przy barach.
Sama droga do i z Chorwacji była co prawda długa, ale nie wykańczająca. Organizator zadbał o komfort jazdy.
Wyjazd wakacyjny pod sloganem SunEvent&Watermelon jest wart polecenia dla młodych, aktywnych i chętnych do zabawy. Osobiście decyzję o wyjeździe podjęlibyśmy ponownie taką samą angażując się na sto procent, bez wahania i wątpliwości.

Zapraszamy na kolejne wyjazdy !

Zarząd AZS UMED.[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”SUNEVENT 2014 CHORWACJA”]