Zapraszamy na badanie z zakresu medycyny sportowej!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników do bezpłatnego wzięcia udziału w badaniu które przeprowadza ppor.lek. Artur Szewczyk pt. „Adaptacja organizmu młodych mężczyzn do różnego rodzaju w odniesieniu do wybranych wskaźników przetrenowania.”

Jeśli jesteście chętni przebadać swój organizm za darmo przed sezonem to serdecznie w imieniu Artura zapraszamy do kontaktu z nim.

W badaniu m.in. ocena składu procentowego masy ciała, próba wysiłkowa z rejestracją EKG wysiłkowego oraz spirometrii wysiłkowej, określanie progów tlenowych, badania laboratoryjne (w tym cholesterol, triglicerydy, glukoza, kinaza kreatynowa, LDH, testosteron, IGF-1, myomi-RNA).
Całość trwa około 1.5-2h, wykonywana jest (oczywiście za darmo) w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – ul. Pomorska 251 w Zakładzie Medycyny Sportowej UM w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. Anny Małgorzaty Jegier
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt bezpośrednio z Arturem Szewczykiem , czy to na facebooku czy mailowo : artur.jerzy.szewczyk@gmail.com
Polecamy, sami w zeszłym roku braliśmy udział w badaniu, nic nie boli, nie kosztuje a przynosi fajne informacje o stanie zdrowia jak i o obecnej formie.

 

sports-medicine

Możliwość komentowania jest wyłączona.