Zapraszamy na letnie obozy z AZSem!

Serdecznie zachęcamy wszystkich członków naszego Klubu oraz studentów UMEDu, którzy do tej pory nie poznali sportowej strony naszej uczelni, do aktywnego spędzenia z nami tegorocznych wakacji! Przedstawiamy Wam świetne oferty wyjazdów wakacyjnych, których różnorodność sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie !

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 4 propozycje:

1. Letni obóz sportowy AZS w Ostrowie koło Władysławowa
2. Obóz wind&kitesurfing’owy w Jastarni
3. Wrześniowy wyjazd do Chorwacji
4. Wrześniowy wyjazd o Bułgarii

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych wyjazdów:

1. Letni obóz sportowy AZS

Kiedy: 26. lipca – 8. sierpnia 2016 r.
Gdzie: Ostrowo koło Władysławowa, ośrodek GIM
Za ile: 499zł + 1 PLN oplata rezerwacyjna : )
Ilość miejsc: 100 !

Zapisy: w biurze AZS przy ul. 6.sierpnia 71 lub umed@azs.lodz.pl
Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem na krótszy okres czasu zapraszamy do grupy na facebook’u.

Obóz w Ostrowie to niesamowita okazja żeby wkręcić się w sportowe życie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jeśli do tej pory wahałeś bądź wahałaś się czy i kiedy przystąpić do interesującej Cię sekcji, jak zacząć treningi, do kogo się zgłosić i jak to wszystko wygląda od środka – jest to oferta idealna dla Ciebie! Codzienne zajęcia w kilkunastu sekcjach, na wysokiej klasy obiektach sportowych, z profesjonalną kadrą trenerską pozwolą Ci sprawnie zintegrować się z naszymi sportowcami, poznać trenerów, charakterystykę poszczególnych sekcji i ich działalność, a przede wszystkim rozpocząć akademicką karierę sportową. Zapraszamy !

2. Obóz wind&kitesurfing’owy

Kiedy: 15. sierpnia – 22. sierpnia 2016 r.
Gdzie: Jastarnia, ośrodek Molo Surf
Za ile: 849zł windsurfing, 1049zł kitesurfing, 949zł wind&kite
Ilość miejsc: 70 !

Zapisy:  informacje o zapisach na facebook’owym wydarzeniu lub umed@azs.lodz.pl

Obozy wind&kite od wielu lat cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na naszej uczelni. Surferski klimat, najlepsi znajomi, półwysep helski, a przede wszystkim profesjonalne szkolenia wind&kite w bardzo dobrej cenie w tym roku powracają na łódzki UMED!  Jeśli oczekujecie od wyjazdu wakacyjnego nieustającej adrenaliny i świetnej zabawy to nie możecie przegapić tego obozu! Dołączcie do naszej ekipy i do zobaczenia na wodzie.

Opcjonalnie wyżywienie Molo ChiLLIBar na terenie kempingu w cenie 350zł/os zawiera:

3 posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu, 2-daniowe zestawy lunchowe, kolacje w formie bufetu szwedzkiego, świeże warzywa i owoce każdego dnia, dwukrotnie podczas turnusu alternatywnie do kolacji zorganizujemy hawajskie barbecue z grillem i ogniskiem nad brzegiem morza.

3. Chorwacja

Kiedy: 10. września  – 18. września 2016 r.
Gdzie: Umag, Chorwacja – apartamenty *** z aneksami kuchennymi

Za ile: 699zł tylko na hasło KU AZS UMED ŁÓDŹ !

Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie www.sunevent.pl oraz na wydarzeniu na facebook’u

Słońce, plaża, morze, setki studentów medycyny z całej Polski, i niezapomniane imprezy do wschodu słońca to SunEvent w Chorwacji za jedyne 699zł z KU AZS UMED ŁÓDŹ! Zapraszamy WSZYSTKICH na prawdopodobnie najlepszy wyjazd wakacyjny w Polsce! W cenie dla każdego: transport autokarami klasy lux, zakwaterowanie w apartamentach ***, koncerty – Kamil Bednarek, kacezet, cocietrapy ! Ponadto: codzienne imprezy, eventy sportowe – aquaerobik, waterpolo, crossfit, zwiedzanie wiednia, dostęp do wszystkich atrakcji ośrodka – baseny, boiska itp

Opcjonalnie dla chętnych za dodatkową dopłatą:
– kursy kite i windsurfing
– wycieczka do Wenecji, Rovinji i Puli

Serdecznie zapraszamy.

4. Bułgaria

Kiedy: 19. września  – 28. września 2016 r.
Gdzie: Słoneczny Brzeg, Bułgaria, ośrodek Royal Sun **** apartamenty z aneksami kuchennymi

Za ile: 699zł tylko na hasło KU AZS UMED ŁÓDŹ !

Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie www.sunevent.pl oraz na wydarzeniu na FB !

W Słonecznym Brzegu życie nie kończy się w momencie, w którym słońce niknie za horyzontem. Przeciwnie! Wtedy prawdziwe życie dopiero się zaczyna. Słoneczny Brzeg nigdy nie kładzie się spać 🙂 Najlepsze wakacje razem z donGURALesko! Opcjonalnie przelot samolotem.
Daj się porwać na mega imprezę z twoją ekipą:
– Mega ośrodek w centrum Sunny Beach
– Koncert donGURALesko tylko dla uczestników SunEvent
– Baseny o powierzchni 1000 m2
– Imprezy w najlepszym klubie Lazur z najlepszymi polskimi DJ (CoCieTrapy DJ War – DJ Lex)
– Poll party, zawody sportowe
– Zwiedzanie Warny

CENA ZAWIERA!!!
– Zakwaterowanie w ośrodku Royal Sun **** apartamenty 3,4,6 osobowych (za dopłatą 80 zł pokoje 2 osobowe)
– Transport autokarem klasy luks Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź, Warszawa, Białystok, Katowice, Kraków, Częstochowa, Lublin. Opcjonalnie przelot samolotem!
– Koncert donGURALesko
– Opaskę upoważniającą do wstępu na imprezy i eventy i specjalne.
– Opiekę organizatora

OPCJONALNIE DLA CHĘTNYCH