Zapraszamy na obóz wind&kite 2018!

Gorąco zapraszamy na kolejną edycję letniego obozu AZS WIND&KITE 2018! Jak co roku końcówka sierpnia to czas kiedy Molo Surf SPOT bardziej przypomina miasteczko studenckie podczas Juwenaliów, niż spokojny na co dzień kemping rodzinny. Poniżej prezentujemy garść najważniejszych informacji! 🙂

Termin:
Zakwaterowanie: 20 sierpnia 2018 r. (poniedziałek) godz. 16.00
Wykwaterowanie 30 sierpnia 2018 r. (czwartek) godz. 10.00

Miejsce:
Camping Molo Surf SPOT Jastarnia, ul. Rybacka 33, 84-140, Płw. Helski.
Idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych z nowoczesną infrastrukturą kempingową i sanitarną oraz bezpiecznym i niezatłoczonym akwenem z płytką i płaską wodą. Jest to jedyny kemping na Półwyspie Helskim, który umożliwia uprawianie windsurfingu i kitesurfingu przy 4 kierunkach wiatru!

OFERTA OBOZU ZAWIERA

Zakwaterowanie:
• w domkach kontenerowych (5/6- osobowych) na terenie kempingu, obok zadaszona strefa wypoczynku z miejscami do siedzenia/leżenia oraz dostęp do aneksów kuchennych.
• na terenie kempingu znajdują się także: restauracja, beach bar z przekąskami i miejscem na ognisko nad samą wodą, pralnia, sklepy sportowe, sklep spożywczy oraz bogata infrastruktura sportowa, w tym m.in.: wielofunkcyjne boisko sportowe do tenisa, piłki nożnej, siatkówki i koszykówki oraz hala sportowa ze ścianką wspinaczkową i torem Carver wave.

Szkolenie sportowe:
• szkolenie teoretyczne w zakresie przygotowania sprzętu, zasad bezpieczeństwa, oceny warunków wiatrowych, zasad prawa drogi i zachowania na wodzie,
• opcja windsurfing: 21h szkolenia w grupach 5/6 – osobowych, podzielonych wg umiejętności kursantów, w systemie 2x dziennie po 1,5h. Jeden zestaw wind na kursanta.
• opcja kitesurfing: 21h szkolenia w maksymalnie 3- osobowych podzielonych wg wieku i wagi kursanta oraz stopnia zaawansowania, w systemie 2x dziennie po 1,5h. Jeden zestaw kite na instruktora.
• zabezpieczenie zajęć na wodzie (motorówka)
• dla wszystkich naszych kursantów wypożyczenie pianki, trapezu oraz kamizelki asekuracyjnej GRATIS,
• przechowalnia sprzętu własnego obozowicza GRATIS.

Alternatywnie w razie braku odpowiednich warunków pogodowych:
• zajęcia skimboardingu na torze skimboardowym lub na plaży,
• dodatkowe szkolenie wakeboard’u lub pływania na nartach wodnych,
• szkolenie i wycieczki na deskach typu SUP – Stand Up Paddle (deska z wiosłem),
• zajęcia surfingu na falach na pełnym morzu,
• szkolenia żeglarskie na katamaranach,
• przejażdżki motorówką połączone z zabawkami wodnymi (koło/banan),
• zajęcia na kempingowym, zadaszonym torze Carver Wave! Nowość w Polsce! (zadaszony tor w kształcie fali, na którym „surfuje się” na deskorolce carver o miękkich track’ach).

Bezpieczeństwo:
• szkolenia na wodzie zapewnia szkoła KITE PARK, z certyfikowaną kadrą instruktorską i kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów wind & kite dla młodzieży i dorosłych,
• w pakiecie obozowym również ubezpieczenie podstawowe NNW “PZU SPORT”, klasa ryzyka 5, suma ubezpieczenia do 10 000 zł.

W programie ponadto:
• codziennie do dyspozycji uczestników: tor carver wave wraz z niezbędnym sprzętem (deski o miękkich track’ach), badminton, siatkówka, koszykówka, piłka nożna na boisku wielofunkcyjnym na terenie kempingu, siłownia na wolnym powietrzu,
• regaty windsurfingowe rozgrywane pod koniec turnusu pomiędzy uczestnikami obozu,
• integracyjne grille i ogniska
• wieczorne imprezy w Molo Chilli Barze na kempingu,
• projekcje filmów windsurfingowych i kitesurfingowych,

W wolnych chwilach:
• odpoczynek w komfortowej, zadaszonej strefie relaksu z klimatyczną muzyką oraz hamakami, leżakami i pufami,
• gry PLAY STATION, piłkarzyki, balance board i slack line,
• BEZPŁATNA sieć Wi-Fi na terenie wioski surferskiej i beach baru.

Cena:
Zawiera zakwaterowanie, dostęp do aneksów kuchennych, szkolenie, rescue na wodzie, ubezpieczenie, opiekę koordynatora obozu, dostęp do boiska oraz kortu, udział w imprezach integracyjnych:
– opcja windsurfing: 1100 zł
– opcja kitesurfing: 1500 zł
Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w restauracji na terenie campingu. Cena pełnego wyżywienia (10 śniadań, 10 obiadów, 10 kolacji) to 520 zł. Istnieje możliwość wykupienia np. samych śniadań lub śniadań i obiadów.

Rezerwacja:
Formularz rezerwacyjny zostanie udostępniony na stronie wydarzenia 27 maja o godzinie 19.00! Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy: https://www.facebook.com/events/2117420791806755/