Zapraszamy na otwarte treningi sekcji kickboxingu oraz tanecznej !

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników naszej uczelni, na treningi pokazowe nowo powstających sekcji Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi !

Sekcja taneczna oraz sekcja kickboxingu są odpowiedzią na Wasze zainteresowanie!  Ich systematyczna działalność rozpocznie się na dobre wraz z początkiem nowego roku akademickiego, ale jeszcze w tym semestrze stwarzamy Wam niepowtarzalną okazję, aby poznać przedsmak tego co będzie działo się na treningach w sezonie 2016/2017. Tak więc, w ramach odskoczni od sesji i związanych z nią przyjemności proponujemy wam:

Otwarty trening pokazowy w ramach sekcji tanecznej:

3. czerwca g. 18.30 – latino solo
10. czerwca g. 18.30 – taniec towarzyski

Oba zajęcia odbędą się na hali sportowej UMEDu przy ul. 6.- sierpnia 71, a poprowadzone zostaną przez tańczącą od 8 roku życia wielokrotną zdobywczynię pucharów mistrzostw Polski oraz medalistkę imprez międzynarodowych, posiadającą klasę taneczną ‘B’ w obu stylach, studentkę kierunku lekarskiego– Martę Koptas.

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres taniec.umed@gmail.com najpóźniej 48h przed datą rozpoczęcia treningu. Liczba miejsc ograniczona, więc nie przegapcie tej wspaniałej okazji.

Równie serdecznie zapraszamy na:

Otwarty trening pokazowy w ramach sekcji kickboxingu:

2. czerwca g. 19.30
7. czerwca g. 19.30

Oba zajęcia odbędą się na sali sportowej przy ul. Krzemienieckiej 2, a poprowadzone zostaną przez Jakuba Kreta, instruktora kickboxingu,  byłego członka kadry narodowej, wielokrotnego medalistę mistrzostw polski, aktualnego akademickiego wicemistrza Polski w kickboxingu i zdobywcę pucharu świata w taekwondo, a na co dzień studenta kierunku lekarskiego na wydziale wojskowo- lekarskim.

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres kickboxing.umed@gmail.com najpóźniej 48h przed datą rozpoczęcia treningu. Liczba miejsc ograniczona – maks. 16 osób na trening.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia !

taniec plakat

kickbox plakat