Obóz wind&kite 2018

Data wydarzenia 20/08/2018
Miejsce wydarzenia: Camping Molo Surf Spot
Aloha!
To jest ten moment, kiedy wracasz z majówki i już zastanawiasz się, co będzie w stanie utrzymać Cię przy życiu przez najbliższe miesiące? Nasza odpowiedź to obóz wind&kite 2018!
Rangi tego wydarzenia nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Legendy o poprzednich edycjach naszego obozu nadal krążą po kaszubskich tawernach, a rybacy na widok naszych flag w popłochu zawijają do portów.
Pokażmy na półwyspie, że ta legenda wciąż żyje! Jeśli przyjmujesz wyzwanie, dołącz do wydarzenia, zapraszaj znajomych, mów o nas głośno, a ostatnie dni sierpnia spędź z nami w Molo Surf SPOT Jastarnia na świetnej zabawie, profesjonalnych kursach wind&kite oraz totalnym chillout’cie.
Termin:
Zakwaterowanie: 20 sierpnia 2018 r. (poniedziałek) godz. 16.00
Wykwaterowanie 30 sierpnia 2018 r. (czwartek) godz. 10.00
Miejsce:
Camping Molo Surf SPOT Jastarnia, ul. Rybacka 33, 84-140, Płw. Helski.
Idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych z nowoczesną infrastrukturą kempingową i sanitarną oraz bezpiecznym i niezatłoczonym akwenem z płytką i płaską wodą. Jest to jedyny kemping na Półwyspie Helskim, który umożliwia uprawianie windsurfingu i kitesurfingu przy 4 kierunkach wiatru!
OFERTA OBOZU ZAWIERA
Zakwaterowanie:
  • w domkach kontenerowych (5/6- osobowych) na terenie kempingu, obok zadaszona strefa wypoczynku z miejscami do siedzenia/leżenia oraz dostęp do aneksów kuchennych.
  • na terenie kempingu znajdują się także: restauracja, beach bar z przekąskami i miejscem na ognisko nad samą wodą, pralnia, sklepy sportowe, sklep spożywczy oraz bogata infrastruktura sportowa, w tym m.in.: wielofunkcyjne boisko sportowe do tenisa, piłki nożnej, siatkówki i koszykówki oraz hala sportowa ze ścianką wspinaczkową i torem Carver wave.
Szkolenie sportowe:
  • szkolenie teoretyczne w zakresie przygotowania sprzętu, zasad bezpieczeństwa, oceny warunków wiatrowych, zasad prawa drogi i zachowania na wodzie,
  • opcja windsurfing: 21h szkolenia w grupach 5/6 – osobowych, podzielonych wg umiejętności kursantów, w systemie 2x dziennie po 1,5h. Jeden zestaw wind na kursanta.
  • opcja kitesurfing: 21h szkolenia w maksymalnie 3- osobowych podzielonych wg wieku i wagi kursanta oraz stopnia zaawansowania, w systemie 2x dziennie po 1,5h. Jeden zestaw kite na instruktora.
  • zabezpieczenie zajęć na wodzie (motorówka)
  • dla wszystkich naszych kursantów wypożyczenie pianki, trapezu oraz kamizelki asekuracyjnej GRATIS,
  • przechowalnia sprzętu własnego obozowicza GRATIS.
Alternatywnie w razie braku odpowiednich warunków pogodowych:
  • zajęcia skimboardingu na torze skimboardowym lub na plaży,
  • dodatkowe szkolenie wakeboard’u lub pływania na nartach wodnych,
  • szkolenie i wycieczki na deskach typu SUP – Stand Up Paddle (deska z wiosłem),
  • zajęcia surfingu na falach na pełnym morzu,
  • szkolenia żeglarskie na katamaranach,
  • przejażdżki motorówką połączone z zabawkami wodnymi (koło/banan),
  • zajęcia na kempingowym, zadaszonym torze Carver Wave! Nowość w Polsce! (zadaszony tor w kształcie fali, na którym „surfuje się” na deskorolce carver o miękkich track’ach).
Bezpieczeństwo:
• szkolenia na wodzie zapewnia szkoła KITE PARK, z certyfikowaną kadrą instruktorską i kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów wind & kite dla młodzieży i dorosłych,
• w pakiecie obozowym również ubezpieczenie podstawowe NNW “PZU SPORT”, klasa ryzyka 5, suma ubezpieczenia do 10 000 zł.
W programie ponadto:
  • codziennie do dyspozycji uczestników: tor carver wave wraz z niezbędnym sprzętem (deski o miękkich track’ach), badminton, siatkówka, koszykówka, piłka nożna na boisku wielofunkcyjnym na terenie kempingu, siłownia na wolnym powietrzu,
  • regaty windsurfingowe rozgrywane pod koniec turnusu pomiędzy uczestnikami obozu,
  • integracyjne grille i ogniska
  • wieczorne imprezy w Molo Chilli Barze na kempingu,
  • projekcje filmów windsurfingowych i kitesurfingowych,
W wolnych chwilach:
  • odpoczynek w komfortowej, zadaszonej strefie relaksu z klimatyczną muzyką oraz hamakami, leżakami i pufami,
  • gry PLAY STATION, piłkarzyki, balance board i slack line,
  • BEZPŁATNA sieć Wi-Fi na terenie wioski surferskiej i beach baru.
Cena:
Zawiera zakwaterowanie, dostęp do aneksów kuchennych, szkolenie, rescue na wodzie, ubezpieczenie, opiekę koordynatora obozu, dostęp do boiska oraz kortu, udział w imprezach integracyjnych:
– opcja windsurfing: 1100 zł (dla studentów UMED Łódź) 1350 zł (dla pozostałych osób)
– opcja kitesurfing: 1500 zł dla studentów UMED Łódź) 1350 zł (dla pozostałych osób)
Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w restauracji na terenie campingu. Cena pełnego wyżywienia (10 śniadań, 10 obiadów, 10 kolacji) to 520 zł. Istnieje możliwość wykupienia np. samych śniadań lub śniadań i obiadów.