I CHARYTATYWNY BIEG UMEDU

Data wydarzenia 01/04/2017
Miejsce wydarzenia: Las Łagiewnicki

1 kwietnia w otoczeniu pięknej przyrody Lasu Łagiewnickiego 113 uczestników zmagało się z wyjątkową trasą I Charytatywnego Biegu UMEDu o długości 6.5km. Cel był wspólny – wpisowe za bieg zostało całkowicie przekazane dla podopiecznych Domu Małego Dziecka w Łodzi.
Zawodnicy wystartowali w trzech kategoriach:
– Studenci/Doktoranci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
– Pracownicy Uczelni
– Studenci, Doktoranci i Pracownicy innych Uczelni oraz osoby spoza środowiska akademickiego (OPEN)

Nagrodami głównymi było 20 pakietów startowych na bieg Wings for Life World Run w Poznaniu, który odbył się 07.05.2017r.
Wręczono je 20 studentom i doktorantom Uniwersytetu, którzy uzyskali najlepsze czasy i wyrazili chęć wzięcia udziału w wydarzeniu zaznaczając to w formularzu zgłoszeniowym.

Organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Biuro Obsługi Studiów, Biuro Rektora, Biuro Promocji, Samorząd Studentów naszej uczelni, a także niezawodni sponsorzy i darczyńcy: Primavera, Mikołaj Zacharow, Trucht.com – Centrum Endorfin, Time4s Radosław Sekieta, Prodjs Group.

Cieszymy się, że mogliśmy być organizatorami takiego wspaniałego biegu i dziękujemy ludziom o wielkich sercach, którzy chcieli uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Strona Charytatywnego Biegu UMEDu – I edycja