Obóz wind&kite 2017

Data wydarzenia 21/08/2017
Miejsce wydarzenia: Molo Surf SPOT Jastarnia

Aloha!
Przepędzamy zimę, która ewidentnie nie daje za wygraną i startujemy z gorącymi niusami odnośnie tegorocznego obozu wind&kite!
Poprzednia edycja odbiła się w Jastarni szerokim echem, a Kaszubi do dziś biją w dzwony i zawijają do portów na wieść o łódzkim UMEDZIE !
Dacie radę jeszcze lepiej?  Jeśli przyjmujesz wyzwanie, dołącz do wydarzenia, zapraszaj znajomych, a ostatnie 10 dni sierpnia spędź z nami w Molo Surf SPOT Jastarnia na świetnej zabawie, profesjonalnych kursach wind&kite oraz totalnym chillout’cie.

Tegoroczny obóz to aż 10 dni 😮, a wśród nich: 10 nocy grubych imprez, 21h turboszkoleń, 240h totalnego chill out’u ! Kto był, ten wie, a kto nie wie, to się przekona!
Szkolenia z profesjonalnymi instruktorami, na najlepszym sprzęcie, z pełnym zapleczem bezpieczeństwa, na każdym poziomie! Od podstaw do grup zaawansowanych. Jeśli nigdy nie pływaliście na wind lub kite, to najwyższa pora żeby spróbować 🙂 Grupy szkoleniowe to 5- 6 osób na windsurfingu i 2- 3 osób na kitesurfingu.
Mamy 7 dni szkoleniowych, 2 x 1,5h dziennie, a potem 6h sprzętu wind dla siebie 🙂 Na kite – zależnie od skilla, do ustalenia z instruktorem !
Zakwaterowanie w mega komfortowych, 4 osobowych przyczepach, w większości z dostępem do wody i kącikiem gastro.
To wszystko i jeszcze więcej w cenie:
  • opcja windsurfing 1050 zł !
  • opcja kitesurfing 1450 zł !