Mocny start Drużyny UMEDu podczas DOZ 10k RUN i MARATON 2017

W niedzielę 23 kwietnia odbyła się kolejna edycja biegu DOZ 10k RUN i MARATON. Pośród ponad 3,5 tys. startujących, jak co roku, pokaźną reprezentację stanowiła Drużyna Uniwersytetu Medycznego w Łodzi! Ponad 200 studentów, doktorantów oraz pracowników naszej uczelni stanęło na starcie, aby „połamać” kolejne rekordy na trasie 10 i 42,195 km.

Aby tradycji stało się zadość, nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia z Władzami UMEDu. Swoją obecnością zaszczycili nas Rektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Pan Profesor Radzisław Kordek, Prorektor ds. Organizacyjnych i Studenckich Pan Profesor Janusz Piekarski oraz Trener przygotowujący naszą drużynę do tegorocznej imprezy Pan Piotr Kędzia.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników oraz życzymy powodzenia w przygotowaniach do kolejnych startów.

DSC_1467-1 DSC_1573-1