Przekaż koszulkę UMED Winter Camp dzieciakom z domu dziecka !

Zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i pracowników UMEDu oraz wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w naszej akcji charytatywnej na rzecz Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi !
nagłówek

Z tegorocznego obozu UMED Winter Camp zostało nam 26 koszulek w rozmiarze S, które okazały się tak małe, że najlepiej pasują dzieciom w wieku 6-9 lat ! Z tej racji chcemy przekazać je tym, którym się one najbardziej przydadzą tj. podopiecznym domu dziecka.

Jak wiadomo potrzeby takich instytucji są ogromne, a środki, którymi dysponują- niewspółmiernie małe. Tutaj zaczyna się nasza rola ! Zbiórka funduszy na wymarzone wakacje dla dzieci, która ma charakter sfinansowania im ww. koszulek za symboliczną kwotę 5 zł. Oczywiście jest to cena minimalna 🙂 Górna granica wpłaty jest ograniczona tylko i wyłącznie przez hojność donatora.

Wszyscy biorący udział w akcji mogą liczyć przede wszystkim na ogromną wdzięczność dzieci, ale również na atrakcyjne gadżety od AZSu, Samorządu Studentów oraz Studenckiego Towarzystwa Naukowego UMEDu 🙂

Od 30. marca, przez kolejne dwa tygodnie, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem 6.- sierpnia 71 pok. 4 w poniedziałki 16:30-20:30, środy i czwartki 17:00-21:00. Możecie u nas osobiście zostawić darowiznę na rzecz Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi, a w zamian odebrać upominek w postaci np. parasolki, która będzie idealna na zmienne kwietniowe pogody.

Dla Waszej wygody pieniądze zbieramy również za pośrednictwem wpłat na konto. W tym celu prosimy o przelewy na rachunek:

Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa w Łodzi

ul.Lumumby 22/26

Tytuł: Na cele statutowe.

Przypominamy, że wpłata minimalna to 5zł. Każda darowizna to koszulka przekazana dzieciom, gadżet dla osoby biorącej udział w akcji, a zebrane środki w całości zostaną przekazane na rzecz domu dziecka.

Na dniach poinformujemy Was również o zbiórce zabawek oraz artykułów papierniczych, o którą zostanie rozszerzona nasza akcja !

Przekazanie zebranych środków oraz koszulek planujemy na 14. kwietnia 2016r.

Kontakt: umed@azs.lodz.pl, 669-592-634

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/205963419773652/