Drugie Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Squashu

Zapraszamy na drugą edycję Akademickich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 22.11.2014r.

Informacje:
Termin nadsyłania zgłoszeń:
21.11.2014 godz. 12:00

Data rozegrania turnieju:
sobota, 22 listopada 2014 – start godz.10:00

Zgłoszenie prosimy dodawać poprzez formularz rejestracyjny

lub wysyłać mailowo na adres kontakt@imfit.pl

Zgłoszenia musi zawierać:
Telefon kontaktowy
Adres email
Nr legitymacji studenckiej lub Nr albumu lub nr legitymacji ISIC – AZS
Nazwę Uczelni
Rok studiów

Lista startowa zamknięta 21.11.2014 godz. 12:00

Regulamin:

W turnieju mogą brać udział gracze posiadający ważną legitymację studencką lub legitymację ISIC-AZS
Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach, MĘSKIEJ i DAMSKIEJ w systemie pucharowym 32 zawodników.
W przypadku większej liczby zgłoszeń zostaną zorganizowane eliminacje do turnieju głównego.

Przy rozstawianiu zawodników zostaną wzięte pod uwagę wyniki z zeszłego roku akademickiego. Następnie decyduje kolejność zgłoszeń.
3 najlepszych zawodników/zawodniczek w kategoriach MĘSKIEJ oraz DAMSKIEJ zostanie nagrodzonych.
Uczestnicy zobowiązani są do używania na kortach obuwia na jasnej podeszwie lub z napisem „ no marking”
Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu obiektu i przepisów organizacyjno-porządkowych.
Nie wymagamy karty członkowskiej.

Brak opłat startowych.

Nagrody:
Za pierwsze trzy miejsca oddzielnie w kategorii kobiet i mężczyzn rozdane zostaną puchary i medale.

Zobacz więcej na http://imfit.pl/squash/turnieje/aktualne/turniej-azs-akademickie-mistrzostwa-wojewodztwa-lodzkiego