ZŁOTO I BRĄZ NASZYCH TENISISTÓW STOŁOWYCH !!!!

Dużym sukcesem dla naszej uczelni okazał się wyjazd tenisistów stołowych na Mistrzostwa Polski Uczelni Medycznych do Wrocławia w dniach 17-19 kwietnia. Nasze panie obroniły mistrzostwo, natomiast panowie przywieźli brązowe medale. Ponadto Magdalena Kurzawa została najlepszą zawodniczką turnieju.

Nasze zawodniczki w składzie: Magdalena Kurzawa, Aleksandra Ślązak, Klaudia Machnicka i Martyna Zużewicz nie dały szans kolejno rywalkom z Bydgoszczy, Białegostoku w grupie, Gdańska i Krakowa w półfinale i finale wszystkie mecze wygrywając 3:1.

Panowie w składzie Ireneusz Staroń, Maciej Efenberg, Rafał Romaniuk, Łukasz Pamuła w grupie po 3:1 pokonali zawodników z Bydgoszczy i Szczecina i awansowali do fazy play-off. Porażka przyszła dopiero w półfinale z zespołem z Wrocławia w stosunku 2:3. Sukcesem okazała się rywalizacja z Lublinem o brązowy medal, która zakończyła się wynikiem 3:2 dla naszych.

Trenerem drużyn jest Bartłomiej Zawada, który podczas całego turnieju, cennymi radami wspierał swoich podopiecznych.