II Wirtualny Bieg UMEDu

Data wydarzenia 07/04/2021
Miejsce wydarzenia: aplikacji Activy

Szanowni Państwo, Drodzy Biegacze,

W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju i w trosce o Wasze bezpieczeństwo zdecydowaliśmy, że i tym razem nie spotkamy się na trasie w Lesie Łagiewnickim. Zapraszamy poraz drugi  w historii naszej uczelni na Wirtualny Bieg. Regulamin wydarzenia znajdziecie na stronie www.umedbiega.umed.pl. Rejestracja startuje 7 kwietnia 2021 r., a sama rywalizacja potrwa między 6 a 16 maja 2021 r.

Chcemy zachęcić Was do aktywności fizycznej umożliwić bezpieczną rywalizację przy użyciu aplikacji Activy. Zatem sprawdźcie Wasze smartphony, zainstalujcie aplikację, dokonajcie opłaty startowej za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie biegu i dołączcie do rywalizacji.

Zgodnie z hasłem Wirtualnego Biegu – BiegaMy osobno, pomagaMy razem – zebrane środki zostaną przeznaczone jak co roku na szczytny cel!

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi oraz Klubem Uczelnianym AZS UM w Łodzi.

Komitet Organizacyjny Biegu