umed@azs.lodz.pl
669 592 634

AMWŁ w futsalu mężczyzn

❗️Apetyty niezaspokojone❗️
⚽️Zaraz po Akademickich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Kobiet przyszła pora na AMWŁ Mężczyzn, gdzie podobnie jak nasza damska część podejmowaliśmy drużyny Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej.
⚽️1️⃣ mecz graliśmy z UŁ gdzie do końca pierwszej połowy panował bezbramkowy remis. W drugiej części spotkania po indywidualnym błędzie w lewym sektorze boiska, a także po rzucie karnym dla rywali, przegrywaliśmy 2:0 i tak zakończył się nasz pierwszy mecz turniejowy.
⚽️W 2️⃣ spotkaniu podejmowaliśmy reprezentacje Politechniki Łódzkiej. Po kilku składnych akcjach i wyprowadzonych kontrach w końcu zdołaliśmy znaleźć drogę do bramki. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:2. Druga odsłona meczu to wiele indywidualnych błędów, a także nie wykorzystane 💯% sytuacje pod bramką przeciwników. Końcowy rezultat spotkania to 4:6 dla PŁ. Taki wynik skutkował zajęciem przez nas 3. miejsca i awansem na Akademickie Mistrzostwa Polski.
⚽️Turniej nie potoczył się po naszej myśli, jednak wierzymy, że wyciągniemy wnioski i będziemy grać lepiej.
⚽️Cieszy zaangażowanie i rozwiązania jakie wprowadził nowy szkoleniowiec-Michał Zawadzki, które wraz z kolejnymi ciężko przepracowanymi treningami sprawią, że będziemy grać dobry i skuteczny futsal.