IX Gala Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Data wydarzenia 11/11/2023
Miejsce wydarzenia: Czarny Staw

Historyczne 6. miejsce

10 listopada 2023 roku, w Czarnym Stawie, odbyła się uroczysta Gala, która stanowiła podsumowanie sezonu sportowego 2022/23. To był niezwykły rok, w którym nasi utalentowani sportowcy zaprezentowali owoce wielogodzinnych treningów. Dzięki ich determinacji zdołaliśmy osiągnąć  6. miejsce w klasyfikacji generalnej, co stanowi najwyższe osiągnięcie w naszej historii. Dodatkowo, utrzymaliśmy 1. miejsce w typie uczelni medycznych.

Podczas uroczystości wręczono nagrody zarówno za indywidualne, jak i drużynowe osiągnięcia. Wydarzeniem roku był turniej koszykówki 3×3 MPUM, który dostarczył nam nie tylko sportowych emocji, lecz także dumy z osiągnięć naszych zawodników. Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowcom i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości. Mamy nadzieję, że nowy sezon przyniesie równie obfite żniwo triumfów.

Całe wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Łodzi, pani Hanny Zdanowskiej, oraz inicjatywy Młodzi w Łodzi. To dla nas zaszczyt być wspierani przez tak wybitne postacie i instytucje.
Świetności wydarzeniu dodali: utalentowana śpiewaczka Aneta Kozielska oraz niezastąpiona grupa taneczna Dancemed. Serdecznie podziękować należą się również naszym partnerom:

• Medelight
  • Galaktyka
  • Medesign
  • Ultrax
  • Tkalnia Zagadek
  • Kraftowa.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Fotorelacja – tutaj

Film – tutaj