MPUM w koszykówce 3×3

Data wydarzenia 09/06/2023
Miejsce wydarzenia: rynek Manufaktury

7-9 czerwca to dni, które na pewno na długo zostaną w naszej pamięci. W tym czasie odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski Uniwersytetów Medycznych w koszykówce 3×3. Rywalizacja miała miejsce na rynku Manufaktury w Łodzi, a głównym organizatorem był Uniwersytet Medyczny w Łodzi, który otrzymał wsparcie od firm i instytucji takich jak:

• Totalizator Sportowy
  • LOTTO. Radość z wygrywania
  • Manufaktura
  • Medelight.

Pogoda nie dawała uczestnikom wytchnienia, jednak mimo upalnego słońca, zawodnicy dali z siebie wszystko, bacznie obserwowani przez wiernie dopingujących kibiców. Sportowcy rywalizowali zarówno w kategorii indywidualnej, jak i drużynowej, z podziałem na kobiety i mężczyzn.

W trakcie tych mistrzostw UMED Łódź udowodnił, że jest najlepszym uniwersytetem medycznym w Polsce, zdobywając pierwsze miejsce zarówno w klasyfikacji indywidualnej kobiet, jak i mężczyzn. To ogromny sukces!

Gratulacje dla wszystkich uczestników! Podziękowania dla organizatorów!

Mamy ogromną nadzieję, że zobaczymy się za rok.

Wydarzenie z fotorelacją – tutaj