VII Gala Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Data wydarzenia 19/11/2021
Miejsce wydarzenia:
Rok akademicki 2020/2021 dla naszego klubu był wyjątkowo obfity w sukcesy, więc wybór najlepszych był dla nas niesamowicie trudny. Jako Klub Uczelniany utrzymaliśmy swoją wieloletnią dominację i już po raz jedenasty z rzędu na Ogólnopolskiej Gali, w tym roku w Gdańsku, odebraliśmy nagrodę za 1️⃣ Miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski w typie Uczelni Medycznych. W klasyfikacji generalnej AMP utrzymaliśmy zeszłoroczne historyczne 8️⃣ miejsce. Oto nagordzeni:
🏀🥈 2️⃣ miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3 Ania Matras, Eliza Miaśkiewicz, Wiktoria Stępień, Jagoda Bandoch.
🏋️‍♂️🥈 miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym: Jędrzej Żukowski!
🤸‍♀️🥉 miejsce podczas AMP w Lekkiej Atletyce w klasyfikacji generalnej w skoku wzwyż zdobyła Patrycja Skoczylas!
🚣‍♂️🥉miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski w ergometrze wioślarskim Paweł Chamera, Jakub Stanek, Paweł Kamiński, Michał Nogal.
🏃‍♀️🥉miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych: Anna Śleszycka.
Nagrodziliśmy też naszą Ligową drużynę Badmintonistów, którzy wywalczyli brąz w Lotto Ekstralidze Polski Związek Badmintona: Dominika Cygan, Jacek Kołumbajew, Aneta Nikla, Arina Marushchak, Magdalena Okupniak, Michał Suski, Przemysław Wacha, Piotr Wasiluk, Adam Szolc.
Nagrodziliśmy też liderami swoich teamów:
🏀 z koszykówki Natalia Leśniak i Julia Leśniak
🚣‍♂️z ergometru: Dominika Kotus
🤸‍♀️ z lekkiej atletyki: Karolina Guz
🏐 z siatkówki: Sandra Marciniak i Oskar Sylwestrzak
⛷ z narciarstwa: Marysia Łuczak
🧗‍♂️z wspinaczki: Jan Siemianowski
⛵️z żeglarstwa: Natalia Stawiarska.

Dziękujemy AZS Łódź wszelką pomoc w sezonie 2020/2021! 💚

Chcemy też podziękować firmą bez, których gala nie mogła by się odbyć:
Medelight, Wysoki POZiom, Browar Księży Młyn, Centrum Medyczne Kinemedica, Gola, Ultrax.pl Wypożyczalnia Sprzętu, Zakład Usług Energetycznych Elektrycznych Roboty Ziemne Jarosław Nogal.
Patronom medialnym: TV TOYA SPORT, Młodzi w Łodzi, Studenckie Radio Żak.
Partnerom: Manekin Łódź, Many Mornings, Pomorska Tenis Park, DanceMed Team.
Dziękujemy za wsparcie naszych sportowców! ❤️